- Advertisement -
ЗанимливостиМагазин

(ВИДЕО) Шокантно, медицинска сестра се онесвести откако ја примила вакцината?!

(ВИДЕО) Шокантно, медицинска сестра се онесвести откако ја примила вакцината?! - Работник
1.09Kviews

Медицинска сестра се онесвести на ТВ во живо откако прими вакцина во Чатануга, Тенеси. Медицинската сестра која е менаџер – Тифани Довер беше во ред и повторно разговараше со локалната станица WTVC, велејќи дека има моменти кога честопати се онесвестува штом почувствува болка.

„За мене тоа е вообичаено“, изјави таа.