- Advertisement -
ЗанимливостиМагазин

Маж оженет со две жени: „Ќе се потрудам и двете да останат бремени истовремено“

Маж оженет со две жени: „Ќе се потрудам и двете да останат бремени истовремено“ - Работник
182views

Полиаморозниот маж откри дека сака и двете жени да останат бремени истовремено, за да можат да го споделат тоа искуство.
Џими Силва (36) и Заша Сагун (32) од Калифорнија се заедно повеќе од една деценија, а исто така започнаа да се забавуваат со Самер (26) откако и двајцата „се вљубиа“ во неа на деловен состанок во 2012 година.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jimmy & Chacha & Summer (@polyam.us)

Триото започна да се забавува, но со години ја одржуваа врската отворена и експериментираа, сè додека минатата година Џими не ги запроси двете девојќи користејќи два дијамантски прстени направени од еден камен исечен на два дела.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jimmy & Chacha & Summer (@polyam.us)

Во меѓувреме, тие започнаа да зборуваат за проширување на семејството, а Џими откри дека сака и двете жени да останат бремени истовремено, пренесува „Дејли меил“.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jimmy & Chacha & Summer (@polyam.us)

 

Џими клечеше за запросување пред девојките на десетгодишнината од врската со Чачак во 2019 година. Иако не ја легализираа својата врска, тие на крајот на годината одржаа свадбена церемонија и се сметаат за сопружници.

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Jimmy & Chacha & Summer (@polyam.us)

Иако се во посветена врска, сите признаваат дека ги привлекуваат други жени и не ја исклучуваат можноста за ширење на нивниот љубовен триаголник и се надеваат дека наскоро ќе имаат деца.