- Advertisement -
ЗанимливостиМагазин

Младоженецот ја очекувал идната сопруга за романтична фотосесија, но тој започнал да плаче од смеа

Младоженецот ја очекувал идната сопруга за романтична фотосесија, но тој започнал да плаче од смеа - Работник
241views

Били Хант нервозно чекаше да ја види својата идна сопруга Сали. Тие договорија професионална фотосесија во пресрет на големиот ден, но тогаш се случи нешто што сигурно ќе го паметат цел живот.

Имено, кумот решил малку да се пошегува со Били, па дошол до идеја со која ќе го насмее младоженецот до солзи.

Погледнете ја идејата на кумот. 😆