- Advertisement -
ЗанимливостиМагазин

Модата и стилот на маските се во развој, погледнете сами до каде е стигнато

Модата и стилот на маските се во развој, проценете сами до каде е стигнато - Работник
173views

Сликите се од последното МТВ доделување на наградите, додека моделот кој ги презентира разните типови на маски е Лејди Гага. Погледнете за што се работи:

Веќе неколку месеци како функционира специјализираната продавница „COVID 19 essentials store“ каде може да се најдат најразлични додатоци за заштита вирусот.

Advertisement

 

Advertisement

Advertisement
Advertisement