- Advertisement -
ЗанимливостиМагазинНовости

НОВО од Самсунг, презентација на Галакси А серијата

НОВО од Самсунг, презентација на Галакси А серијата - Работник
154views

Samsung Ве поканува на 17 март од 15:00 часот, да се придружите на Galaxy Awesome Unpacked настанот, на кој ќе биде претставена најновата Galaxy A серија телефони.

Следењето на настанот ќе биде достапно за сите на официјалниот Samsung You Tube канал