- Advertisement -
Економија

Почна новиот онлајн саем за вработување: 550 огласи чекаат на вас

Почна новиот онлајн саем за вработување - Работник
246views

Иднината на вработувањето се случува овде и сега – бидете дел!

Ако барате нова работа или шанса за почеток на вашата кариера, подгответе го вашето CV за првиот онлајн саем за вработување во Македонија – www.denovizavrabotuvanje.mk, пишува Вечер.

Advertisement

Целосниот текст прочитајте го тука

Advertisement
Advertisement