- Advertisement -
Светот на работникот

Работник паднал од височина, починал на клиника

Работник паднал од височина, починал на клиника - Работник
316views

Вчера претпладне во СВР Скопје од комплексот клиники “Мајка Тереза“ било пријавено дека кај нив бил донесен Б.С. (63) од Богданци, кој бил ангажиран за изведување градежни работи на куќа во нас. Радишани, пишува Република.

Целосниот текст можете да го прочитате тука

Advertisement

Advertisement