- Advertisement -
ЕкономијаМакедонијаПравда

Реакција: Обвинувањата за учество во „пиратство“ на операторите се неточни и тенденциозни

Реакција: Обвинувањата - Работник
261views

Здружението на информатичко-комуникациски технологии најостро ги осуди, како што велат, неоснованите  обвиненија од страна на Македонската медиумска асоцијација искажани на денешната прес конференција.

Нивната реакција прочитајте ја тука

Advertisement

Advertisement
Advertisement