- Advertisement -
МакедонијаПравдаСветот на работникот

Физички нападнат полициски службеник во Прилеп

194views

На 31.12.2020 во 17.30 часот во Одделението за внатрешни работи Прилеп било пријавено дека во 16.45 часот пред казино во Прилеп полициски службеник бил физички нападнат од Е.Д. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.