- Advertisement -

archiveВработена

НовостиПравдаСветот на работникот

(ВИДЕО) Се скарал со вработената па фрлил молотов коктел на дуќанот

Снимката од надзорната камера објавена од Њујоршката противпожарна служба (FDNY) во неделата го покажува моментот кога осомничениот пироман фрли молотов...
НовостиПравдаСветот на работникот

Шефот побарал услуга од вработената, а кога таа му одговорила – ВЕДНАШ ја отпуштил

Работничка во кафеана на југот на Кина добила отказ, бидејќи на пораката на претпоставениот одговорила со емотикон „ОК“. Бидејќи газдата...
1 2 3
Page 1 of 3