Битиќи на тркалезна маса со дански индустрии: Северна Македонија е доверлив партнер на инвеститорите

Заменик-претседателот на Владата за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи денеска беше дел од тркалезна маса

Прочитај повеќе