Дуќанџиите од ГТЦ утре напладне на протест пред Влада

Дуќанџиите од Градскиот трговски центар (ГТЦ) утре напладне, пред Влада, ќе протестираат поради, како што велат „бројните проблеми што се

Прочитај повеќе