- Advertisement -

archiveинспектор

МакедонијаПравдаСветот на работникот

Kривична за кочанчанец, нападнал патен испектор на работно место

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Р.В.(66) од Кочани поради постоење основи на сомнение за сторено...