- Advertisement -

archiveклиника

ЕкономијаМакедонијаНовостиСветот на работникот

Клиниката за инфективни болести вработува 5 јавни службеници – плата 19,600 денари

Агенцијата за Администрација објави оглас за вработување на 5 јавни службеници во ЈЗУ Универзитетска клиника за инфективни болести и фебрилни...
ПравдаСветот на работникот

Лаборант од Детска клиника заразен со коронавирус, во карантин половина од вработените во лабораторија

Лаборант од Детската клинка во Скопје е позитивен на коронавирус, велат за „А1он“ извори од Клиниката. За него се дознало утрово кога...
1 2
Page 1 of 2