- Advertisement -

archiveЛас Вегас

ЗанимливостиМагазин

Овака изгледа тунелот на Елон Маск во Лас Вегас ( ВИДЕО)

Компанијата „Boring“ која е во сопственост на милијардерот Илон Маск, објави снимка од завршениот тунел во Лас Вегас, кој ги...