Меган Маркл обвинета дека ги малтретирала вработените, кралицата веднаш наредила истрага

Војвотката од Сасекс, Меган Маркл, долго време се соочуваше со гласини и обвинувања дека го малтретирала својот персонал пред да

Прочитај повеќе