Нападнато медицинско лице во комлексот на клиники „Мајка Тереза“

Вчера во 17.30 часот во СВР Скопје, В.Д.(37) од Скопје пријавила дека околу 14.00 часот пред една од клиниките на

Прочитај повеќе