М-нав

НовостиПравдаСветот на работникот

Владата најави разрешување на целото раководство на М-НАВ и ревизија

Соопштението на Владата ви го пренесуваме интегрално: Ве информираме дека на иницијатива на Претседателот на Владата на Република Северна Македонија,

Read More
НовостиПравдаСветот на работникот

Полицаец, сопруг на вработена во М-Нав, функционер на ДУИ- кој се учествувал во упадот во кулата на навигација и нападот врз контролори на летање

Полицаец, но и лице осудено за кривично дело со настрадан при пукање учествувале во упадот во М-НАВ, денеска попладне, тврдат

Read More