Левица: Субвенционирањето треба да биде според квалитетот, а не етничката припадност на граѓаните

Претседателот на политичката партија „Беса“, Биљал Касами во една ТВ емисија рече дека во приватните компании треба да се воведе

Прочитај повеќе

Директорката на УЈП позитивна на коронавирус

После веста која ја објави другарот Мухамед Зекири, а поради работните состаноци кои ги имавме заедно, направив тест за Ковид-19

Прочитај повеќе