- Advertisement -

archiveПолицаец

МакедонијаПравдаСветот на работникот

Приведен кумановец кој нападнал полицаец

Во СВР Куманово завчера во 23.30 часот, бил приведен В.С.(43) од Куманово, бидејќи физички нападнал полициски службеник кој вршел службени...