archiveРанет

ПравдаСветот на работникот

Ранет работник на „Комунална хигиена“ кај Бит пазар

Работник на ЈП „Комунална хигиена“ бил ранет во нога вчера на Бит Пазар, дознава 24 Инфо. Според неофицијални информаци, повредениот ја...