ранливи работници

ЕкономијаМакедонијаНовостиСветот на работникот

Панел-дискусија „Ранливите работници по корона тобоган”

Во организација на Институтот за економски истражувања Фајнанс Тинк денеска ќе се одржи панел дискусија „Ранливите работници по корона тобоган”.

Read More