Соопштението на ТВ24 по веста дека Зекири има коронавирус

Соопштението на ТВ24 ви го пренесуваме интегрално: По денешната објава на пратеникот Мухамед Зекири дека е заразен со коронавирус, Телевизија

Прочитај повеќе