Градежен работник со тешки повреди донесен во болница во Кичево

Маж се здобил со тешки телесни повреди додека извршувал градежни работи во Кичево. -Вчера во 10:40 часот во Полициската станица

Прочитај повеќе

Скопјанец со тешки повреди донесен во Градска болница

Млад Скопјанец се здобил со тешки телесни повреди додека бил на работното место, информира полицијата. -Вчера во 01:30 часот во

Прочитај повеќе