- Advertisement -

archiveтуристичко

ЕкономијаМакедонијаНовостиСветот на работникот

Бектеши: Директно ќе ги поддржиме угостителите и туристичките работници со 7,5 милиони евра

Министерот за економија Крешник Бектеши денеска одржа работен состанок со претставници на туристичко-угостителскиот сектор. На состанокот министерот ја презентираше Програмата...