Оглас за вработување во Мого Кредити

Финансиското Друштво МОГО КРЕДИТИ ДООЕЛ Скопје е дел од Mogo Finance Групацијата. Тимот на МОГО КРЕДИТИ ДООЕЛ се состои од професионалци од областа

Прочитај повеќе

ИутеКредит донираше повеќе од 100 медицински скафандери и висококвалитетни заштитни маски на државните клиники

Со цел и поголема безбедност на здравствените работници и ублажување на притисокот на здравствениот систем во време на пандемија од

Прочитај повеќе

Оглас за вработување во Халкбанка

Халкбанк АД Скопје е брзорастечка банка составена од тим од млади, амбициозни и мотивирани вработени. Во согласност со нашата стратегија,

Прочитај повеќе