Поскапуваат горивата, Регулаторна го објави новиот ценовник

Со одлука на Регулаторната комисија за енергетика, од ноќеска малопродажните цени бензините ЕУРОСУПЕР БС-95 и ЕУРОСУПЕР БС-98, како и малопродажната

Прочитај повеќе