МакедонијаПравдаСветот на работникот

(Видео) Д-р Спасовска: Преморени сме, но сме мотивирани да му помогнеме на секој кој има потреба од помош

Д-р Спасовска - Работник
165views

Преморени сме, но сѐ уште сме ентузијасти и мотивирани да помогнеме на секој кој има потреба од наша помош. Почитувајте ги мерките за да се заштитите себеси и да ни помогнете на нас, здравствените работници”, вели д-р Катерина Спасовска од Клиниката за инфективни болести и фебрилни состојби.

 

Advertisement