- Advertisement -
НовостиПравдаСветот на работникот

Работник паднал од скеле и починал

Работник паднал - Работник
111views

Денес се случи несреќа на градилиште во Земун, кога работник паднал од скеле, од висина од три метри. Tој се здобил со сериозни повреди и починал. Брзата помош го реанимирала, но без успех.

Advertisement

Advertisement