archiveмед

ЗанимливостиМагазин

Познатата Бијонсе има НОВА РАБОТА, произведува „стотици тегли мед“

Светската ѕвезда Бијонсе, попозната меѓу своите обожаватели под прекарот „Кралица Б“, откри дека на својот имот има две големи кошници,...