- Advertisement -
МакедонијаПравдаСветот на работникот

(Видео) Дали вистинските луѓе се на вистинските работни места?

Дали вистинските луѓе - Работник
301views

На својата фејсбук страна, д-р проф. Лазар Јовевски објави видео од негово гостување во Утринската емисија на Алфа ТВ, каде што зборува на тема „Дали вистинските луѓе се на вистинските позиции?“

Во продолжение погледнете го видеото:

Advertisement

 

Advertisement

Advertisement
Advertisement