- Advertisement -
Македонија

(Видео) Чулев за мерките за заштита од Корона вирусот

Чулев - Работник
254views

Прес – конференција на техничкиот Министер за внатрешни работи, Наќе Чулев:

Advertisement

Advertisement
Advertisement