- Advertisement -
МакедонијаПравдаСветот на работникот

Уште три медицински сестри од ГОБ „8 Септември“ се заразени со корона вирусот

223views

Уште три медицински сестри кои што работат во ГОБ „8 Септември“ се заразени со корона вирусот, потврдил  директорот Христијан Костов за „Фокус“.

Повеќе прочитајте на фокус.мк 

Advertisement

Advertisement