- Advertisement -
ПравдаСветот на работникот

Филипче со апел до своите колеги: Не заборавајте да се грижите за себе во овој период!

Филипче со апел до своите колеги - Работник
156views

Министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил упати апел  до своите колеги, здравствени работници.

Колеги, здравствени работници – не заборавајте да се грижите за себе во овој период.Јадете доволно, одморајте колку можете и останете во контакт со вашите најблиски. Бидете внимателни, чувајте се!, напиша Филипче.

Advertisement

 

Advertisement

Advertisement
Advertisement