- Advertisement -
МакедонијаПравда

(ФОТО) Во интернатот Здравко Цветковски паднал плафонот и ги исплашил учениците

Во интернатот Здравко Цветковски - Работник
354views

Синоќа во интернатот Здравко Цветковски паднал плафонот и ги исплашил учениците сместни таму. За среќа на местото на несреќата, немало никој, па рушевините паднале во празен тоалет, пишува Република.

Advertisement

 

Advertisement

Advertisement
Advertisement