- Advertisement -
ПравдаСветот на работникот

„360 степени“: Од 43 новозаразени во Куманово, 21 се здравствени работници

243views

Во Куманово денеска се регистрирани нови 43 заразени со коронавирус. Од нив, според информациите на „360 степени“, 21 се здравствени работници.

Повеќе детали тука.

Advertisement

Advertisement
Advertisement