- Advertisement -
МакедонијаПравда

Директорката на „Никола Карев“ вербално им се закани на учениците да не протестираат

Директорката на „Никола Карев“ - Работник
659views

Откако КУРИР утрово објави вест дека директорката на средното училиште „Никола Карев“ им се заканува на учениците да не протестираат и да ја бојкотираат наставата поради загадениот воздух до нашата редакција пристигнаа уште едни скандалозни фотографии.

Фотографиите можете да ги погледнете тука

Advertisement

Advertisement
Advertisement