МакедонијаПравдаСветот на работникот

Нападнат вработен во Клиничкиот центар

Нападнат вработен - Работник
129views

Н.Б.(40) од Скопје, вчера пријавил дека во 13.00 часот додека бил на своето работно место во Комплекс клиники „Мајка Тереза“ по претходно недоразбирање и расправија бил физички нападнат од две лица, информира МВР.

Нападнат вработен – Работник

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.