- Advertisement -
МакедонијаПравдаСветот на работникот

Четири лица нападнале обезбедување на казино во Скопје

Четири лица нападнале - Работник
184views

Вчера во 8:00 часот К.Ј.(22) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 4:00 часот во казино на ул. Филип Втори, додека бил на своето работно место како обезбедување, бил физички нападнат од четири лица. Се работи на расчистување на случајот, соопшти полицијата.

 

Advertisement

Advertisement