(ВИДЕО) Се скарал со вработената па фрлил молотов коктел на дуќанот

Снимката од надзорната камера објавена од Њујоршката противпожарна служба (FDNY) во неделата го покажува моментот кога осомничениот пироман фрли молотов

Прочитај повеќе