- Advertisement -
UncategorisedМакедонијаНовостиСветот на работникотСиндикат

(ВИДЕО) Синдикатот на клинички центар ги честита новогодишните и божиќните празници

Синдикат - Работник
378views

Самостојниот синдикат на клинички центар ги честита новогодишните и божниќните празници на сите здравствени работници, но и на сите останати луѓе со пораката: „Време е да бидеме весели и расположени“.

Од таму до медиумите доставија видео кое пренесува едноставна, но воедно и остра порака  – Стоп корона