- Advertisement -
МакедонијаНовостиПравдаСветот на работникотСиндикат

(ВО ЖИВО) Прес – конференција на КСС

КСС - Работник
205views

Прес – конференција на Конфедерацијата на слободни синдикати на Македонија за минималната плата: