НовостиПравда

Крмов до пензионерите: Имате целосна поддршка од пратениците на Левица за сите ваши барања (ВИДЕО)

   Време за читање помалку од минута

Пратеникот од Левица, Борислав Крмов им се обрати на пензионерите на протестот пред Собранието:

„Од пратениците на Левица имате целосна поддршка за сите ваши барања!“

 

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *