линија

ЕкономијаМакедонијаНовости

Нова бескаматна кредитна линија на располагање на компаниите „Ковид 4“

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи денеска во Владата ја промовираше бескаматната кредитна линија „Ковид 4“, во износ од десет

Read More