- Advertisement -
ПравдаСветот на работникот

Вработени во скопски маркет доживеаја хорор, им впериле пиштол

Вработени во скопски маркет - Работник
565views

На 18.02.2020 околу 21:30 часот во СВР Скопје било пријавено дека во маркет на ул.„Васил Ѓоргов“ во Скопје едно лице со закана со пиштол од вработените одзело пари и побегнало.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Advertisement

Advertisement
Advertisement